Pordadnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Poznaniu

DYŻURY PSYCHOLOGÓW / PEDAGOGÓW

Na czas tymczasowego ograniczenia badań i zajęć w poradni z uwagi na zagrożenie koronawirusem i remont budynku

mgr Sławomira Lisiecka – dyrektor poradni
pn – pt: 9.00 – 14.00
mail: s.lisiecka@ppp5poznan.edu.pl

mgr Anna Grzegorek – pedagog
dyżur tel. 600-128-054
mail: a.grzegorek@ppp5poznan.edu.pl
czwartek – 12.00 – 18.00
piątek – 11.30 – 13.30 (badania w poradni)

mgr Wojciech Gorzelanny – pedagog
dyżur tel. 886-730-515
mail: w.gorzelanny@ppp5poznan.edu.pl
pn – pt:9.00 – 13.00

mgr Elżbieta Jarząbkowska – neurologopeda
dyżur tel. 608-377-020
mail: e.jarzabkowska@ppp5poznan.edu.pl

Istnieje również możliwość telewizyt, e-wizyt z użyciem skypa (po uprzednim umówieniu telefonicznym w godzinach podanych poniżej).
pn – czw :10.00 – 14.00
pt: 12.00 – 16.00

mgr Beata Kłysz – Śliwczyńska – psycholog
dyżur mail: b.klysz-sliwczynska@ppp5poznan.edu.pl
pn, , pt: 9.00 – 13.00
środa 8.30 – 10.30 (badania w poradni)
czw, wt : 14.00 – 18.00

mgr Aldona Kosek – psycholog
dyżur tel: 602-605-077
mail: a.kosek@ppp5poznan.edu.pl
pn: 10.00 – 14.00
śr: 14.00 – 18.00
wt, czw, pt możliwość telewizyt lub e – wizyty (po uprzednim umówieniu telefonicznym w podanych wyżej godzinach)

mgr Maria Kaczyńska – pedagog
mail: m.kaczynska@ppp5poznan.edu.pl
wtorek: 11.30 – 13.30 (badania w poradni)
środa: 8.00 – 12.00
czwartek: 12.00 – 18.00

mgr Lidia Mila – pedagog
poniedziałek: 8.30 – 10.30 (badania w poradni)
wtorek: 9.00 – 14.00
mail: l.mila@ppp5poznan.edu.pl

mgr Klaudia Sobalak – pedagog
pn, wt, czw. pt.
mail: k.sobalak@ppp5poznan.edu.pl
środa: 11.30 – 13.30 (badania w poradni)

mgr Maciej Porzycki – psycholog
poniedziałek: 10.00 – 14.00
wtorek: 13.00 – 18.00
środa: 9.00 -12.00
czwartek: 13.00 – 18.00
mail: m.porzycki@ppp5poznan.edu.pl
piątek: 11.30 – 13.30 (badania w poradni)

mgr Anna Schlegel – pedagog
poniedziałek, wtorek, środa, piatek
mail: a.schlegel@ppp5poznan.edu.pl
czw : 8.30 – 10.30 (badania w poradni)

mgr Monika Słupczyńska – psycholog
pn: 11.30 – 13.30 (badania w poradni)
pozostałe dni
mail: m.slupczynska@ppp5poznan.edu.pl
wt: 9.00 – 13.00
śr: 8.00 – 12.00
czw: 8.00 – 13.00
pt: 9.00 – 12.00

mgr Maria Talarczyk – psycholog
pn, śr., czw., pt : 9.00 – 13.00
mail: m.talarczyk@ppp5poznan.edu.pl
wtorek: 8.30 – 10.30 (badania w poradni)

mgr Beata Wiczyńska – psycholog
pn., wt., śr.,pt : 9.00 – 13.00
mail: b.wiczynska@ppp5poznan.edu.pl
czwartek: 11.30 – 13.30 (badania w poradni)

mgr Jakub Więcław – psycholog
pn, śr, czw., pt:10.00 – 14.00
j.wieclaw@ppp5poznan.edu.pl
wtorek: 8.30 – 10.30 (badania w poradni)

Skip to content