Pordadnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Poznaniu

Adresy e-mail PSYCHOLOGÓW / PEDAGOGÓW

mgr Sławomira Lisiecka – dyrektor poradni
mail: s.lisiecka@ppp5poznan.edu.pl

mgr Beata Kłysz – Śliwczyńska – psycholog
dyżur mail: b.klysz-sliwczynska@ppp5poznan.edu.pl

mgr Aldona Kosek – psycholog
mail: a.kosek@ppp5poznan.edu.pl

mgr Maria Kaczyńska – pedagog
mail: m.kaczynska@ppp5poznan.edu.pl

mgr Lidia Mila – pedagog
mail: l.mila@ppp5poznan.edu.pl

mgr Maciej Porzycki – psycholog
mail: m.porzycki@ppp5poznan.edu.pl

mgr Anna Schlegel – pedagog
mail: a.schlegel@ppp5poznan.edu.pl

mgr Monika Słupczyńska – psycholog
mail: m.slupczynska@ppp5poznan.edu.pl

mgr Beata Wiczyńska – psycholog
mail: b.wiczynska@ppp5poznan.edu.pl

mgr Jakub Więcław – psycholog
mail: j.wieclaw@ppp5poznan.edu.pl

mgr Karolina Radziejewska – neurologopeda
mail: k.radziejewska@ppp5poznan.edu.pl

mgr Agnieszka Kurtyka – pedagog
mail: a.kurtyka@ppp5poznan.edu.pl

mgr Olga Waroczyk-Mikołajczak – psycholog
mail: o.waroczyk-mikolajczak@ppp5poznan.edu.pl

mgr Marcin Stanisławek – pedagog
mail: m.stanislawek@ppp5poznan.edu.pl

mgr Janusz Maciejewski – psycholog
mail: j.maciejewski@ppp5poznan.edu.pl

mgr Joanna Szymczak – psycholog
mail: j.szymczak@ppp5poznan.edu.pl

mgr Elwira Nowicka – psycholog
mail: e.nowicka@ppp5poznan.edu.pl

mgr Natalia Chodyła – psycholog
mail: n.chodyla@ppp5poznan.edu.pl


Skip to content